CP00057K500KE66
MFR.Part #
CP00057K500KE66
JLCPCB Part #
C19624826
Description
-65℃~+225℃ 5W 7.5kΩ Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS