Y078641K0730A0L
MFR.Part #
Y078641K0730A0L
JLCPCB Part #
C1482558
Description
-55℃~+125℃ 41.073kΩ 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors