RSS3W330RJTB
MFR.Part #
RSS3W330RJTB
JLCPCB Part #
C3436627
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS