RSS3W390RJTB
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RSS3W390RJTB
JLCPCB Part #
C1391402
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS