RR03J3K3TB
MFR.Part #
RR03J3K3TB
JLCPCB Part #
C3481677
Description
-55℃~+235℃ 3.3kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS