CPF0603B715RE
MFR.Part #
CPF0603B715RE
JLCPCB Part #
C4312716
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS