RR03J2R7TB
MFR.Part #
RR03J2R7TB
JLCPCB Part #
C1365655
Description
-55℃~+235℃ 2.7Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS