Y470035R4939B9L
MFR.Part #
Y470035R4939B9L
JLCPCB Part #
C3554238
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300mW 35.4939Ω Metal foil resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS