RN73C1J1K69BTG
MFR.Part #
RN73C1J1K69BTG
JLCPCB Part #
C4226059
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS