RR03J2K7TB
MFR.Part #
RR03J2K7TB
JLCPCB Part #
C1365656
Description
-55℃~+235℃ 2.7kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS