RR01J9K1TB
MFR.Part #
RR01J9K1TB
JLCPCB Part #
C1366656
Description
-55℃~+235℃ 1W 9.1kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS