Y07862K26000F9L
MFR.Part #
Y07862K26000F9L
JLCPCB Part #
C1470128
Description
-55℃~+125℃ 2.26kΩ 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS