RR03J9K1TB
MFR.Part #
RR03J9K1TB
JLCPCB Part #
C1365366
Description
-55℃~+235℃ 3W 9.1kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS