RR01J5K1TB
MFR.Part #
RR01J5K1TB
JLCPCB Part #
C3516157
Description
-55℃~+235℃ 1W 5.1kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS