CPF0603B3K16E1
MFR.Part #
CPF0603B3K16E1
JLCPCB Part #
C1698301
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS