RR01J56KTB
MFR.Part #
RR01J56KTB
JLCPCB Part #
C1366089
Description
-55℃~+235℃ 1W 56kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS