RQ73C2B432RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B432RBTD
JLCPCB Part #
C4024084
Description
-55℃~+155℃ 400mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS