RR01J33RTB
MFR.Part #
RR01J33RTB
JLCPCB Part #
C1366070
Description
-55℃~+235℃ 1W 33Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS