CFR16J820K
MFR.Part #
CFR16J820K
JLCPCB Part #
C1369373
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 820kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS