RR01J220KTB
MFR.Part #
RR01J220KTB
JLCPCB Part #
C1366152
Description
-55℃~+235℃ 1W 220kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS