3430H2F3K3TDF
MFR.Part #
3430H2F3K3TDF
JLCPCB Part #
C5494779
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS