H8392RBZA
MFR.Part #
H8392RBZA
JLCPCB Part #
C1406374
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS