RQ73C1J634RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J634RBTD
JLCPCB Part #
C4206665
Description
-55℃~+155℃ 150mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS