RQ73C2B8K25BTD
MFR.Part #
RQ73C2B8K25BTD
JLCPCB Part #
C2084620
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS