RQ73C2B84K5BTD
MFR.Part #
RQ73C2B84K5BTD
JLCPCB Part #
C4115731
Description
-55℃~+155℃ 400mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS