RQ73C2B825RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B825RBTD
JLCPCB Part #
C2084125
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS