RQ73C2B825KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B825KBTD
JLCPCB Part #
C2084117
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 825kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS