ROX7J18K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ROX7J18K
JLCPCB Part #
C3377112
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 18kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS