H8180KFCA
MFR.Part #
H8180KFCA
JLCPCB Part #
C1404320
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS