RQ73C2B6K65BTD
MFR.Part #
RQ73C2B6K65BTD
JLCPCB Part #
C4288263
Description
-55℃~+155℃ 400mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS