RQ73C2B66K5BTD
MFR.Part #
RQ73C2B66K5BTD
JLCPCB Part #
C2084179
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS