ROX3SJ680RTR
MFR.Part #
ROX3SJ680RTR
JLCPCB Part #
C1740688
Description
-55℃~+200℃ 3W 680Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS