RQ73C2B48K7BTD
MFR.Part #
RQ73C2B48K7BTD
JLCPCB Part #
C2084211
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 48.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS