CRGH1206F10K5
MFR.Part #
CRGH1206F10K5
JLCPCB Part #
C2107806
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS