RQ73C2B78K7BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2B78K7BTD
JLCPCB Part #
C2084144
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS