RQ73C2B3K83BTD
MFR.Part #
RQ73C2B3K83BTD
JLCPCB Part #
C2084175
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.83kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS