NTC0805J2K5
MFR.Part #
NTC0805J2K5
Description
-55℃~+125℃ 0.5mm 1.25mm 1.5mW/℃ 125mW 2.5kΩ 2mm 4s ±5% ±5% - NTC Thermistors ROHS