RQ73C2B34KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B34KBTD
JLCPCB Part #
C2084548
Description
-55℃~+155℃ 200V 34kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS