SMV1W820KJT
MFR.Part #
SMV1W820KJT
JLCPCB Part #
C2083484
Description
-65℃~+200℃ 1.6kV 1W 820kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS