RQ73C2B3K4BTD
MFR.Part #
RQ73C2B3K4BTD
JLCPCB Part #
C4311272
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS