RQ73C2B324KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B324KBTD
JLCPCB Part #
C2084085
Description
-55℃~+155℃ 200V 324kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS