RQ73C2B124KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B124KBTD
JLCPCB Part #
C2084571
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS