RN732BTTD2232C50
MFR.Part #
RN732BTTD2232C50
JLCPCB Part #
C3963538
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS