RQ73C2B31K6BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2B31K6BTD
JLCPCB Part #
C2084726
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 31.6kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS