H42K32BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H42K32BZA
JLCPCB Part #
C3441299
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS