RQ73C2A31K6BTD
MFR.Part #
RQ73C2A31K6BTD
JLCPCB Part #
C2084255
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS