RQ73C2B287RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B287RBTD
JLCPCB Part #
C2084810
Description
-55℃~+155℃ 200V 287Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS