RA73F1J732RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J732RBTDF
JLCPCB Part #
C6373873
Description
-55℃~+155℃ 500mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS