RP73D2A61R9BTG
MFR.Part #
RP73D2A61R9BTG
JLCPCB Part #
C4350651
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS