CPF0402B180KE
MFR.Part #
CPF0402B180KE
JLCPCB Part #
C2075256
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS